Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi


Devam Eden Projelerimiz

Akdeniz YÖS Başvuru/Takip Sistemi

AKDENİZ YÖS Başvuru/Takip Sistemi; Akdeniz Üniversitesi YÖS Uluslararası Öğrenci Sınavına başvurunuzu online olarak gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir.
Web Adresine https://bys.akdeniz.edu.tr/akus/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Akademik Performans Sorgulama Sistemi

Akdeniz Üniversitesi Akademik Performans Sorgulama Sistemine https://bys.akdeniz.edu.tr/academicViewer/secure/home adresinden ulaşabilirsiniz.
Veriler akademisyenlerimizin gönderdiği Research ID kullanılarak WOS (Web of Science) ‘dan çekilmiştir.


Dış Kaynaklı Proje Başvuru/Takip Sistemi

Dış Kaynaklı Proje Takip Sistemi ile Proje Başvurusunda bulunup, projenizin onaylanma sürecini takip edebilirsiniz. http://bap.akdeniz.edu.tr/dis-kaynakli-proje-basvuru-takip-sistemi/ adresinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


TÖMER Belge Yükleme/Sorgulama Paneli

TÖMER Sertifika Yükleme Programı; Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinin düzenlediği sertifika belgelerinin sisteme yüklenmesine olanak tanır. TÖMER Sertifika Yükleme Programı ile sisteme yüklenen belgelere, belge doğrulama işlemini gerçekleştirerek rahatlıkla ulaşabiliriz.


Akdeniz Üniversitesi Elektronik Sınav Sistemi

Elektronik Sınav Sistemi, üniversitemizde sınavların elektronik ortamda gerçekleştirilip, değerlendirilmesi ve kazanımlarının çıkarılmasını amaçlayan bir çalışmadır.


Akdeniz Üniversitesi Elektronik Yoklama Sistemi

Öğrencilerin derse devamlılığını kontrol etme amacını taşıyarak oluşturulmuş bir çalışmadır.


Öğrenci Toplulukları Etkinlikleri Başvuru/Takip Sistemi

Öğrenci Toplulukları Etkinlikleri Başvuru ve Takip Sistemi; Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde, öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif ve bilimsel alanlarda düzenledikleri etkinliklerinin başvuru, takip ve ilgili web sayfasında duyurulmasına olanak sağlayan bir sistemdir.

http://sks.akdeniz.edu.tr/ogrenci-topluluklari-etkinlikleri adresinden Öğrenci Toplulukları etkinliklerine ulaşabilirsiniz.


Diploma Takip Sistemi

Diploma Takip Sistemi ile öğrencinin kişisel bilgilerine, diploma bilgilerine ve dosya bilgilerine göre işlem yapabilirsiniz.


Akdeniz Üniversitesi Ders Değerlendirme Anket Sistemi

Ders Değerlendirme Anket Sistemi ile; hangi noktalarda ve ne ölçüde gereksinimlerin ve beklentilerin karşılandığını ve elde edilen verilerin yönlendirmesi  ile  neler yapılabileceğinin belirlenmesini amaçlıyoruz.

2

 

Akdeniz Üniversitesi Anket Rapor Sistemi

Akdeniz Üniversitesi Anket Rapor Sistemi; anket verilerinin analiz edilmesine olanak sağlayan bir çalışmadır.

3


 

Akdeniz Üniversitesi Big Blue Button ile Uzaktan Eğitim Sistemi

Öğrenci Bilgi Sistemi Cafe nin  güncellenmesi  ve üniversitemizin uzaktan eğitim sistemi için big blue button entegrasyonu yapılmaktadır.

8


Son Güncelleme : 2 Haziran Perşembe 2016
60